YERLİ ÜRETİM

COVİD-19 İçin %100 Yerli Üretim

Otomatik Dezenfekte

Uzaktan kumandayla araç için dezenfekte

Sağlık Bakanlığı Onaylı Ürün

Hızlı İletişim

0 535 776 78 10
Hakkımızda

Otomatik Araç Dezenfektan

İstanbul merkezli şirketimiz ar-ge çalışmalarımızı tamamlandığımız ülkemizde ve tüm dünyada büyük bir mücadele veriliyor Covid-19 ile. Ar-ge çalışmalarına destek verdiğimiz otomatik dezenfektan sistemleriyle toplu ulaşım için kullanılan servis araçalarına, minibüs, dolmuş, otobüs ve taksiler için yolcuların ve şöforlerin sağlıklı bir hizmet alabilmesi için tamamen otomatik dezenfektan hizmeti. Tüm Türkiye'ye sağladığımız otomatik dezenfektan hizmetiyle teknik ve teknolojik altyapı, tamamen profesyonel yerli üretim olan ve kendi ekibimiz tarafından araçlara montaj hizmeti ile daha güvenilir bir yolculuk hizmeti garanti ediyoruz.

 • 3,7 metre ve 2,4 metrelik alüminyum kanallar
 • LED aydınlatma seçenekleri
 • Uzaktan kumanda ile, her servis sonrası dezenfekte

Diğer Hizmetlerimiz

Şimşek Dieste Turizm

Simsek Turizm uluslar arası kalite standartlarında yönetim anlayışına ürün ve hizmetlerine yansıtmayı amaç edinmiştir.Seçkin müşteri portföyümüze verilen emniyetli, konforlu ve dakik hizmetler sürekli kontrol ve iletişim ile desteklenmektedir.

Image

Personel Taşımacılığı

Personel Taşımacılığı işlerinizi güvenilir bir şekilde sigortalı ve kaskolu araçlarımızla Şimşek Dieste Turizm olarak güvenilir bir taşımacılığı.

Image

Öğrenci Taşımacılığı

Öğrenci Taşımacılığı bizlerin en büyük misyonu; Öğrencilerimizin kendi evlatlarımızı taşıdığımızı düşünerek hareket etmemizdir.

Image

Tur Taşımacılığı

Turizm ve seyahat sektörünün ihtiyaçları doğrultusunda artan ve gelişen hizmet yelpazemiz başlıca şu gruplar altında sıralanır:

Image

Vip Taşımacılığı

Türkiye'nin en büyük Vip Filosuna sahip olan Şimşek Dieste Turizm farkı ile Vip Taşımacılık hizmeti. 1990 yılından günümüze vip.

Image

Havalimanı Transfer

Yolcu transfer işlerinde çığır açan bir anlayış ile sizlere hizmet vermekteyiz. Aileniz, arkadaş grubunuz.

Image

Servisfone Öğrenci Takip Programı

Öğrencinizin hangi koltukta oturduğu, kemerinin takılı olup olmadığı bilgisini veli panelinden görüp, kontrol edebilirsiniz.

Dezenfektan

Servis Araçlarında Virüsten Korunma

Şimşek Dieste Turizm ve ODS Grup işbirliyle geliştirilen otomatik dezenfektan hizmetiyle artık evden-işe işten-eve yolculuk artık daha güvenli.

 • Otomatik Dezenfekte

  Servis araçları şöfor tarafından tek tuşla otomatik dezenfekte sistemiyle COVİD-19 ve diğer bulaşı hastalıkların önüne geçilcek.

 • Yerli Üretim

  Şimşek Dieste Turizm ve ODS Grup işbirliyle üretilen otomatik araç dezenfektan hizmeti.

 • Sağlık Bakanlığı Onaylı

  Otomatik dezenfektan T.C. Sağlık Bakanlığı onaylı dezenfekte ilaçlarıyla araçlar daha sağlık bir ortam içindedir.

Image
Image